Yhteystiedot

Suomen monipuolisin liikelahjatalo

MYYNTIKONTTORI/SALESOFFICE
Kiltatie 3
45740 KUUSANKOSKI
FINLAND

Y-tunnus 1070854-7
VAT FI1070854-7
PSI member 12879

 

PUH +358(0)5 375 00 00

email: jave @ javetrading.fi

 
 
Toimitusjohtaja/Managing Director
Jonne Saarelainen, +358 (0)40 5254724, jonne.saarelainen @ javetrading.fi
 
Markkinointijohtaja/Marketing Director
Esa Paavola, +358 (0)40 5260809, esa.paavola @ javetrading.fi
 
Myyntipäällikkö/Sales Manager
Suomi
Jussi Karjalainen, +358 (0)40 5684040, jussi.karjalainen @ javetrading.fi
 
 
Myynti/Sales
Helsinki - Pääkaupunkiseutu
Heidi Viljanen, +358 (0)400 527571, heidi.viljanen @ javetrading.fi
 
 
Myynti/Sales
Turku
Juha Kavka, +358 (0)40 525 7653, juha.kavka @ javetrading.fi
 
 
Myynti/Sales
Tampere - Pirkanmaa
Arto Lähteenmäki, +358 (0)50 4319797, arto.lahteenmaki @ javetrading.fi
 
 
Myynti/Sales
Pohjanmaa - Oulu - Lappi
Göran Kunnari, +358 (0)440 665 226, goran.kunnari @ javetrading.fi
 
 
Myynti/Sales
Lappeenranta - Kainuu - Lappi
Virva Vainio, +358 (0)44 2787277, virva.vainio @ javetrading.fi
 
 
 
 
Javen paino ja laser
Susanna Käki-Korhonen +358 (0)5 375 00 00
jave @ javetrading.fi
sales @ javetrading.fi
 
 
HUOM. Mainos- ja roskapostien leviämisen estämiseksi sähköpostiosoitteisiin on lisätty ylimääräiset välit @-merkin ympärille. Kopioidessasi osoitteen tästä, poista ylimääräiset välit.